Büyük Dönüşüm

"Canan Yolaç ile Kişisel Gelişim"

CANAN YOLAÇ BÜYÜK DÖNÜŞÜM OKULU

                                  

        Sistem dizimi ile sorunlarınızı tanımlamak ve gerçek duygularınızı görüp, çözüm getirmek için Canan Yolaç Büyük Dönüşüm Okulunda buluşuyoruz.

                CANAN YOLAÇ


BÜYÜK DÖNÜŞÜM OKULU

          SİSTEM DİZİMİ 
 
Sistem dizimi ; dünden bugüne yaşamınızda süregelen kısır döngüleri ve göremediklerinizi gösterir.Ve bunlar yaşamınızı derinden , güçlü bir şekilde etkiler.Kısacası her zaman var olan ama sizin göremediklerinizi size gösteren bir çalışmadır.

Sistem Dizim çalışmasında; kişinin yaşamında süre gelen döngüler, baş edemedikleri sorunlar öncelikle bir duygu haline indirgenir.Ve o duygunun yaşandığı ,geçmişten gelen sahneler tıpkı tiyatral bir oyun gibi sergilenir.

Sistem  dizim çalışmaları ile hastalıklar,ilişkiler,para,depresyon, vb konularda hızlı ve etkili çözümler sağlanmaktadır.

Sistem dizimi ile sorunlarınızı tanımlamak ve gerçek duygularınızı görüp, çözüm getirmek için Canan Yolaç Büyük Dönüşüm Okulunda buluşuyoruz.
  

Tarih: 4 Aralık Pazar

Saat: 14:00-19:00                  Yer: Beşiktaş

Bilgi ve Rezervasyon; 05308259996 ve 02122603940
                         
                         www.cananyolac.com

Not: REZERVASYONUNUZU, CUMA GÜNÜNE KADAR YAPMANIZ RİCA OLUNUR.
 
                       CANAN YOLAÇ BÜYÜK DÖNÜŞÜM OKULU

 • 30.11.2011
 • 2196 Okunma
 
Canan YOLAÇ
www.cananyolac.com.tr
Hakkımızda
Kişisel gelişim konularında çalışmalar yapan Canan Yolaç, iç mimarlık ve sanat danışmanlığı yaparken 1998 yılında evrensel bilgilerle tanışarak bilinçaltını keşfetti. Dünyanın birçok ülkesinde psikoterapist, sosyal bilimci ve çeşitli alanlardaki gurulardan eğitimler alarak, insan bilimini araştırdı ve içsel yolculuğuna devam ediyor. İlham kaynağı insan sevgisi olan CANAN YOLAÇ, yaptığı işi salt bir meslek olarak değil, bir yaşam biçimi olarak özümsüyor. Kendi geliştirdiği bir çok yeni yöntemle birlikte , bireysel danışmanlık , grup ve kurumsal çalışmalarını sürdüren yazar Canan Yolaç, insanların kendilerini daha yakından tanıyıp, kendi yollarında rahat yürümelerine rehberlik etme görevini, kendisine verilen evrensel bir misyon olarak kabul ediyor ve çalışmalarını bu bilinç ışığında sürdürüyor.
Abone Olun

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberiniz olsun...

Etiket Bulutu


BİLİNÇALTI NEDİR


AKSİSNET BİLİŞİM Copyright © 2011 - BİLİNÇALTI NEDİR